8 KYU (mėlynas diržas)  
Kiba dači Kiba dači 90° lš Yoi Dači ženkite atgal dešine koja vienoje linijoje ir pasukite dubenį dešinėn, kad pėdos būtų lygiagrečiai. Kojos turi būti dvigubame pečių plotyje ir svoris vienodai paskirstytas ant abiejų kojų. Kojas sulenkite, keliai įšalis, nugara tiesi. 

Yon ju (džu) go! 45° kiba dači Yon ju go kiba dači- tokia pati kaip įprasta kiba dači išskyrus stovejimo kampą judėjimo krypties atžvilgiu. Iš Yoi Dači Ženkite dešine koja atgal, kad pasisuktumėt 45° kampu. 

Kiba dači 90° ido-goiko Judant Kiba Dači ir spiriant turite kryžiuoti kojas. Galimi du būdai. Pirmame galinę koją statykite iš priekio, antrame – iš nugaros. 

Yon ju go/ 45° kiba dači ido-goiko Judėjimas 45° kiba dači panašus kaip Zenkutsu Dači. Galine koja žengite į priekį tiesia linija. Prieš žengiant, pasukitę priekinę pėdą į išorę.

Kiba dači mavate (apsisukimas) Kiba dači 90° mavate (apsisukimas). Pasukite galvą į priešingą pusę 180° kampu ir atlikite reiklaingą veiksmą rankomis. Yon ju go/ 45° kiba dači mavate (apsisukimas) Galinę koją perstatykite tiesioje Iinijoje (kaip ir Zenkutsu dači). Pasisukite ant pėdų pagalvėlių į priešingą pusę ir atlikite reikalingą veiksmą.
Sugrįžimas iš Kiba Dači Jei stovite Kiba dači 90°, priekinę koją perstaykite, kad atsistotumėt į 45° kiba dači. Pasisukite ant pėdų pagalvėlių į priekį. Galinę koją ptitraukite prie priekinės ir atsistokite į Fudo dači.
Šita tsuki Šita tsuki skirtas smūgiuoti į saulės rezginį, naudojant Seiken (krumplius). Prieš samūgį kumštį pasukti delnu žemyn. Smūgiuojant Kumštis pasuktas delnu aukštyn.
Tate tsuki Tate tsuki – analogiškas pagrindiniam Tsuki, tik Kumštis turi būti vertikaliai. Atkreipkite dėmesį į riešo kampa smūgiuojant Jodan lygyje.
Jun Tsuki Jun tsuki dažniausiai smūgiuojamas iš Kiba Dači. Žingsnis susideda iš trijų etapų: 
1) pasukite abi pėdas į priekį
2) ženkite žingsnį į priekį 
3) pasisukite ant pėdų pagalvėlių 90° kampu smūgio metu. Tik 3 etapo metu smūgiuojama Jun Tsuki panaudojant klubų pasisukimą. Smūgiuojam seiken (krumplių) paviršiumi.
Seiken Marote Čudan Uchi Dešinę ranką įremkite į kairės rankos dilbio apatinį trečdalį (kairės rankos padėtis kaip blokuojant uchi uke). Pradedant blokuoti kairį kumštį įremkite į dešinės rankos apatinį dilbio trečdalį. Atlikite bloka judindamį dešinę ranką priešais krutine taip, kad kunštis judėtų puslankiu, o dešine alkūne liktu vietoje (kaip ašis). Pabaigos bloka, jūsų korpusas turi būti atsuktasį priekį, o dešinys Kumštis – dešinio peties projekcijoje.
Seiken Čudan Uchi Ukel / Gedan Barai Iš Uču Uke / Gedan Barai pozicijos suartinkite abi alkūnes į link vidurio linijos. Alkūnėms suartinkite abiem rankomis blokuokite taip kad kunšiai judėtu puslankiu. Uči bloką atliekami ranka turi prasilenkti priekyje. Rankom prasilenldant alkūnės vėl nutolsta viena nuo kitos į pečių plotį.
Mac Geri Jodan Čusoku Pakelkite dešinį kelią kuo aukščiau (kaip atliekant Hiza geri), tada tiesdami koją smūgiuolcite į Džodan lygį. Smūgio paviršius – pėdų pagalvėlės (Čusoku). Atminkite, kad po smūgio koją reikia pritraukti prie savęs ir po to pastatyti pėdą ant grindų, o ne paprastai numesti koją. 

Kata: 
Taikyoku Sono San