3 KYU   
Kake Dachi Iš Yoi Dachi šoktelkite į priekį kairiąja koja ir atlikite Uraken Uchi. Dešinioji koja tūri būti sukryžiuota už jūsų kairės kojos.
Kake Dachi Ido-geiko Šoktelkite į priekį kairąja koja ir tuo pačiu metu uždenkite veidą dešiniuoju Shotei ir smūgiuokite Uraken Uchi kairiąją ranka.
Kake Dachi Mawatte Nejudindami savo pėdų, pasukite galvą 180° Iaipnsių, pakol smūgiuojate Uraken Uchi dešiniąja ranka. Per pirmą žingsnį po Mawatte jūs turite šokteleti į priekį savo dešiniąja koja taip, kad kairioji koja būtų sukryžiuota už dešiniosios.
Kake Dachi Naore Pritraukite kairiają koją prie priekinės taip kol pėdos susilies, tuo pačiu metu sukryžiuodami rankas virš krūtinės. Grįžkiteį Fudo Dachi stovėseną.
Chudan Hiji (Ate) Uchi Smūgis atliekamas alkūne Chudan aukštyje. Smūgis yra atliekamas Iankiniu judesiu, tuo pačiu metu atitraukiant dešiniąją ranką į Hikete poziciją.
Age Hiji Uchi Jodan Smūgiuojama alkūne iš apačios į veido sritį.
Age Hiji (Ate) Uchi Chudan Atliekamas alkūne iš apačios į viršų Chudan aukštyje.
Mae Hiji Ate Chudan – smūgis atliekamas Hiji (alkūne) iš apačios į saulės rezginį. 

Jodan – atliekamas kaip Mae Hiji Ate Chudan tik smūgiojate į smakra.

Ushiro Hiji (Ate) Uchi Tai smūgis alkūne atgal. Galvą pasukite smūgio kryptimi.
Oroshi Hiji (Ate) Uchi Užsimokite dešine ranka už galvos alkūne smūgiuodami iš viršaus žemyn, o kairę ranką pritraukiteį Hikite poziciją.
Shuto Jujl Uke Jodan Prasideda iš Zenkutsu Dachi, abi rankos Hikete pozicijoje. Blokuokite į viršų, kryžiuodami rankas virš galvos. Jeigu kairioji koja priekyje, kairioji ranka taip pat priekyje.
Shuto Jujl Uke Gedan Pradinė pozicija Zenkutsu Dachi, rankos Hikite pozicijoje. Blokuokite į apačią, kūnas palinkęs į priekį, nugara tiesi.
Mae Kakato Geri Jodan – Smūgiuodami pakelkite kelį kuo aukščiau ir spirkite Kakato (kulnu) į veido sritį. 

Chudan – Smūgis Kakato (kulnu) į saulės rezginį. 

Gedan – Smūgis Kakato (kulnu) į tarpkojį. 

Kata: 
Pinan sono Yon